Znak - projekt współfinansuje miasto stołeczne Warszawa
Home / UKS H2O Warszawa

UKS H2O Warszawa

Wypłyń na szerokie wody z UKS H2O Warszawa!

UKS H2O Warszawa jest klubem sportowym, który ściśle współpracuje ze Szkołą Podstawową nr 322 im. Jana Brzechwy w Warszawie.

Klub H2O Warszawa zrzeszony jest w Polskim Związku Pływackim, Warszawsko-Mazowieckim Okręgowym Związku Pływackim oraz Polskim Związku Pięcioboju Nowoczesnego.

Uczniowski Klub Sportowy H2O Warszawa, to odpowiedź na potrzeby młodych sportowców.

Co nas wyróżnia:
  • kameralna atmosfera;
  • indywidualne podejście do zawodników;
  • doświadczona, sprawdzona kadra – trenerzy II stopnia oraz trener klasy mistrzowskiej;
  • profesjonalny trening pływacki oraz możliwość sprawdzania się w dwuboju nowoczesnym.

Nasi zawodnicy czerpią radość i satysfakcję podczas licznych zawodów w dyscyplinie pływanie i dwubój nowoczesny (okręgowych, ogólnopolskich, europejskich).
Dzieci regularnie wyjeżdżają z nami na zgrupowania sportowe organizowane w Centralnych Ośrodkach Sportu.

Ucz się od mistrzów, zostań mistrzem!

Kontakt:

UKS H2O Warszawa