Home / Szkoła

Jesteśmy szkołą:
  • bez przemocy;
  • zatrudniającą wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną;
  • zapewniającą dzieciom pomoc specjalistów – pedagoga, psychologa, logopedy i terapeutów ;
  • wspomagającą wszechstronny rozwój ucznia;
  • wspierającą uczniów uzdolnionych;
  • uczącą samodzielności, współpracy i odpowiedzialności;
  • prowadzącą szeroki zakres działań lekcyjnych i atrakcyjnych zajęć pozalekcyjnych, zgodnych z zainteresowaniami i potrzebami uczniów;
  • zapewniającą wszystkim uczniom równe szanse;
  • będącą przyjaznym miejscem do nauki i pracy dla uczniów i nauczycieli;
  • posiadającą salę gimnastyczną, a także multimedialną bibliotekę.

Uczniowie naszej szkoły odnoszą sukcesy w różnych dziedzinach. Mamy laureatów konkursów recytatorskich, ortograficznych. Dzieci świetnie radzą sobie w konkurencjach przyrodniczych, matematycznych. Nasi uczniowie to mistrzowie w pływaniu, biegach i w tańcu towarzyskim.

W naszej szkole uczniowie uczestniczą w licznych zajęciach pozalekcyjnych. Istnieją koła przedmiotowe: polonistyczne, historyczne, matematyczne, przyrodnicze oraz informatyczne. Uczniowie chętnie biorą udział w zajęciach Szkolnego Klubu Sportowego. Jesteśmy jedną ze szkół, w której działa Koło Młodego Przyjaciela Warszawy.

W naszej szkole lubimy i szanujemy historię – każdy uczeń wie, czym jest patriotyzm. Dlatego chętnie spotykamy się z ludźmi, którzy piszą o historii lub sami ją tworzyli.

Nasza świetlica to miejsce, w którym uczniowie po lekcjach mogą odpocząć, bawić się, odrabiać lekcje w oczekiwaniu na rodziców lub opiekunów. Wszyscy wychowawcy dokładają wszelkich starań, by Państwa dzieci miały zapewnioną opiekę i bezpieczeństwo, a także, żeby ciekawie i radośnie spędzały czas po zakończeniu lekcji.

Zapraszamy serdecznie!