Przejdź do treści

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 322 im. Jana Brzechwy

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 322 im. Jana Brzechwy
w Warszawie

PORZĄDKOWANIE CMENTARZA EWANGELICKO-AUGSBURSKIEGO

  • przez

Wolontariusze z naszej szkoły dwa sobotnie przedpołudnia spędzili na terenie Cmentarza Ewangelicko-Augsburskiego przy ul. Młynarskiej 54/56/58 na warszawskiej Woli. Pierwsza grupa pod opieką p. Małgorzaty Ciesielskiej i p. Barbary Totoś odwiedziła cmentarz 28 października, a druga pod opieką p. Sylwii Grączewskiej i p. Katarzyny Kwiecińskiej 4 listopada. Uczniowie wykonali tam prace porządkowe: zamiatali alejki, grabili liście, pakowali je do worków, a następnie wysypywali do ustawionych na terenie cmentarza kontenerów. Wolontariusze bardzo aktywnie i dzielnie pracowali porządkując okolice grobów jednej z najstarszych nekropolii w Warszawie. Na szczęście pogoda dopisała i humory również!

Koordynatorki SKW

Skip to content