Przejdź do treści

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 322 im. Jana Brzechwy

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 322 im. Jana Brzechwy
w Warszawie

Cyberprzemoc

  • przez

Żyjemy w świecie bardzo łatwej dostępności do mediów społecznych, elektroniki a Internet posiada niemal każdy. Czy jednak umiemy z tego korzystać mądrze? Czy potrafimy uczyć nasze dzieci jak zachowywać się w Internecie bez szkody dla siebie i innych?

Czy wiemy czym jest cyberprzemoc? Czy nasze dzieci wiedzą? Czy mamy świadomość zagrożeń i konsekwencji jej stosowania?

Każdy może być sprawcą cyberprzemocy, każdy może być jej ofiarą!

Nie dopuśćmy do tego jako rodzice!

Rozwijając temat cyberprzemocy Szkoła Podstawowa nr.322 im. Jana Brzechwy przybliży zjawisko uczniom. W roku szkolnym 2023/2024 w klasach 4-8 zostaną przeprowadzone przez psychologa warsztaty w klasach dotyczące tego cyberprzemocy.

Warsztaty będą organizowane na prośbę wychowawców w ramach współpracy z psychologiem.

Dla Państwa załączam materiały w formie PDF do zapoznania się z zjawiskiem Cyberprzemocy.

Tomasz Ciećwierz
psycholog

Skip to content