KONKURS PLASTYCZNO – SENSORYCZNY  „MAGICZNE OKULARY”

Plakat-Konkurs Plastyczno-Sensoryczny

Serdecznie zapraszam chętnych uczniów do udziału w Konkursie Plastyczno – Senorycznym „MAGICZNE OKULARY”

Konkurs adresowany jest do uczniów klas I – III, którzy uczestniczą w terapii logopedycznej, a tym samym w innowacji ,,Gramy zmysłami”

CELE KONKURSU:

1. Ćwiczenie i rozwijanie sprawności manualnych oraz rozwijanie wyobraźni przestrzennej u dzieci.
  2. Rozbudzanie zainteresowań o zmysłach.
  3. Wdrażanie do estetycznego wykonywania prac plastyczno-sensorycznych.
  4. Inspirowanie do aktywnej twórczości.
  5. Rozwijanie zainteresowań różnymi technikami plastycznymi.

REGULAMIN:

1. Tematem pracy konkursowej są ,,Magiczne okulary’’ – mogą być wykonane techniką płaską lub przestrzenną, ale ważne aby praca wykorzystywała tematykę zmysłów.
  2. Do każdej pracy należy dołączyć uzupełnioną metryczkę, przyklejoną na odwrocie pracy z informacjami: imię i nazwisko dziecka oraz klasa, do której uczeń uczęszcza.
  3. Termin składania prac: do 5 V 2023r.
  4. Miejsce składania prac: gabinet logopedy lub s.12 ( p. Anna Chojnacka )
  5. Ogłoszenie wyników nastąpi w dniu 8 V 2023r. na Librusie oraz stronie internetowej szkoły.

POWODZENIA!

Anna Chojnacka