POLA NADZIEI – wynik kwesty i sadzenie cebulek

Pola Nadziei-sadzenie cebulek

Informujemy, że nasza szkoła zebrała aż 931,49 zł w czasie kwesty na zakup cebulek żonkili dla Fundacji Hospicjum Onkologiczne. Dziękujemy wszystkim za wsparcie tego celu.

Kolejnym etapem akcji „Pola Nadziei” było zasadzenie cebulek, które to zadanie wykonali w piątek 21 października wolontariusze SP 322 pod opieką p. Katarzyny Kwiecińskiej i p. Barbary Totoś, kiedy udali się na teren FHO. Uczniowie pracowali bardzo aktywnie, z uśmiechem na twarzy, by w ten sposób pomóc pacjentom Fundacji. W rezultacie udało się posadzić aż 1200 cebulek żonkili. Kiedy zakwitną wiosną będzie można zakupić je w ramach kwesty. Przypominamy również, że cały czas istnieje możliwość wsparcia Fundacji poprzez zakup wirtualnej cebulki za pośrednictwem strony dedykowanej naszej szkole.
Zachęcamy wszystkich do pomocy hospicjum.

Koordynatorki SKW