Lekarz medycyny sportowej

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, w dniu 7 września 2022 r. w Szkole będzie przyjmował lekarz MEDYCYNY SPORTOWEJ.

Wszystkie zainteresowane osoby, które chciałyby skorzystać z wizyty muszą posiadać aktualne badania laboratoryjne(morfologia, OB i mocz – ważne 1 miesiąc). Podczas wizyty dzieci będą miały wykonane badanie EKG.

Koszt usługi: 120,00 zł. (Prosimy przygotować odliczoną kwotę, badania oraz książeczkę zdrowia sportowca w podpisanej kopercie – nazwisko, imię, klasa, dyscyplina sportu).
Tak opisane koperty należy składać w pokoju kierownika gospodarczego najpóźniej do dnia 6 września 2022 r. do godziny 15:00 !!!

BADANIA SĄ WAŻNE PRZEZ OKRES 1 ROKU I SĄ NIEZBĘDNE DO UCZESTNICTWA W ZAJECIACH Z PŁYWANIA !!!  (DOTYCZY DZIECI Z KLAS SPORTOWYCH i Z UKS H2O WARSZAWA !!!).