Międzynarodowy Projekt Edukacyjny ,,Z kulturą mi do twarzy’’

Certyfikat projektu "Z kulturą mi do twarzy"

W tym roku szkolnym uczniowie klas 2a i 3a wzięli udział  Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym ,,Z kulturą mi do twarzy’’. Projekt opierał się na aktualnej Podstawie Programowej oraz na obowiązujących kierunkach polityki oświatowej państwa na rok szkolny 2021/2022.

Celem projektu było między innymi promowanie kultury wysokiej, wrażliwości na piękno, rozwijanie poczucia estetyki poprzez kontakt ze sztuką, kształtowanie empatii i szacunku wobec osób niepełnoprawnych. Realizacja przedsięwzięcia rozpoczęła się w październiku i trwała do końca kwietnia.

Poszczególne zadania realizowane były w klasach w ramach godzin edukacji wczesnoszkolnej oraz w świetlicy szkolnej (klasa 2a). Projekt podzielony był na trzy moduły, które zawierały zadania o różnej tematyce. Udało nam się zrealizować większość zaproponowanych przez organizatorów projektu zadań.

Dziękujemy naszym uczniom za wspólne działania mając nadzieję, że były one dla was ciekawą przygodą i przyniosły wam wiele radości i satysfakcji.

Nauczycielami realizującymi projekt w powyższych klasach byli:

Olga Skwarczyńska klasa 2a

Aneta Kondratowicz klasa 2a