Zebranie Szkolnego Koła Wolontariatu

Drodzy Uczniowie,
Informujemy, że rozpoczyna swoją działalność Szkolne Koło Wolontariatu, którego koordynatorkami są p. Sylwia Grączewska, p. Katarzyna Kwiecińska i p. Barbara Totoś.

Zapraszamy chętnych uczniów na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 30 września (czwartek) o godz. 16:30 na forum szkoły. Na spotkaniu otrzymacie formularze zgody na uczestnictwo w wolontariacie do podpisu przez Was i Waszych rodziców, zapoznacie się z regulaminem. Omówimy również propozycje działań na terenie szkoły i poza nią.

Bardzo prosimy o przemyślaną decyzję uczestnictwa i odpowiedzialne podejście do działania, od uczestników wymagana będzie sumienność i samodzielność, koordynatorzy będą wskazywać możliwości, natomiast to Wy – uczniowie będziecie musieli wykazać się inicjatywą i chęcią pracy.

Zachęcamy też do przygotowania własnych propozycji działalności wolontariackiej.

Serdecznie zapraszamy!
Koordynatorki Szkolnego Koła Wolontariatu