Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Wybory do Samorządu Uczniowskiego"

W piątek 8 października 2021 roku w naszej szkole odbędą się  wybory do Samorządu Uczniowskiego. Poprzedzi je kampania wyborcza, w trakcie której kandydaci na przygotowanych przez siebie plakatach, będą  prezentowali swoje programy i zachęcali uczniów do oddania na nich głosów. Zachęcamy do udziału w wyborach chętnych uczniów z klas 4-8.

Z każdej klasy może być maksymalnie dwóch kandydatów i nie muszą to być  przedstawiciele Trójki Klasowej.

Od kandydatów oczekujemy kreatywności, chęci do działania i wprowadzenia pomysłów w czyny.

Przygotowane plakaty oddajemy do dnia 4 października do pani Magdy Wolnik-Szynkielewskiej (świetlica szkolna) lub pani Anny Chojnackiej (gabinet logopedy).

Społeczność szkolna będzie mogła zapoznać się z ich treścią na głównych tablicach na forum szkoły.